S kódem DENDETI máte od nás 20 % slevu na všechny hračky.

Co napsat na přání ke Dni matek?

Vytvoření přání ke Dni matek je příležitost vyjádřit své pocity a poděkování. Ať už zvolíte jakýkoliv styl nebo délku, důležité je, aby vaše přání bylo upřímné a odráželo vaši jedinečnou vazbu s maminkou. Nezapomeňte, že někdy i ta nejjednodušší slova mohou mít největší význam.

Zde máte pár návrhů na přání, která můžete napsat ke dni matek, aby tento den byl pro vaši maminku ještě krásnější:

 1. Milá maminko, na Den matek ti chci poděkovat za tvou nekonečnou lásku a péči. Jsi můj celoživotní vzor. S láskou a obdivem .....!
 2. Drahá maminko, jsi srdce naší rodiny a dnes slavíme tebe! Děkuji za vše, co pro nás děláš. Užij si tento den naplno, zasloužíš si to!
 3. Moje úžasná maminko, na Den matek ti přeji tolik radosti, kolik jsi ty vnesla do mého života. Miluji tě!
 4. S láskou ke Dni matek: Vždy jsi byla mou oporou a inspirací. Dnes ti chci poděkovat za všechny ty krásné momenty, které jsme spolu prožili.
 5. Moje milovaná maminko, jsi nejlepší máma, jakou jsem si mohl(a) přát. Děkuji za tvou lásku a trpělivost. Přeji ti úžasný Den matek!
 6. Ke Dni matek: Mami, dnes oslavujeme tebe – ženu, která mě naučila lásce, odvaze a síle. Užij si každý moment tohoto dne, protože si to zasloužíš!
 7. Drahá maminko, jsi můj vzor a můj svět. Dneska je tvůj den, a já ti chci říct, jak moc tě miluji a vážím si tebe. Šťastný Den matek!
 8. Pro nejlepší mámu na světě: Dnes je den, kdy ti chci říct, jak velmi jsi pro mě důležitá. Přeji ti den plný klidu, štěstí a lásky.
 9. Mami, tvoje láska a moudrost jsou mými průvodci životem. Na Den matek ti přeji vše nejlepší, protože si to zasloužíš víc než kdokoli jiný.
 10. K Dni matek s láskou: Mami, jsi můj největší dar. Dnes oslavujeme tebe a všechno, co pro nás znamenáš. Mám tě rád(a)!

Stačí vám něco kratšího?

Tady je 10 krátkých přání ke dni matek, které můžete použít:

 1. S láskou a vděčností – šťastný Den matek!
 2. Děkuji za vše, mámo. Miluji tě!
 3. Jsi můj vzor a inspirace. Vše nejlepší k Dni matek!
 4. Šťastný Den matek nejlepší mamince na světě!
 5. Dnes je tvůj den! Užij si ho naplno, milá maminko.
 6. Mámo, jsi můj hrdina. Šťastný Den matek!
 7. Posílám ti obrovskou náruč plnou lásky k Dni matek.
 8. Ke dni matek ti přeji klid, štěstí a lásku.
 9. Mámo, děkuji, že jsi vždy tu pro mě. Miluji tě!
 10. Na Dni matek ti přeji všechno krásné, co si zasloužíš.

A pokud se chcete trochu rozepsat, máme pro vás i inspiraci na delší psaní:

Milá maminko,

dnes slavíme tebe – neuvěřitelnou ženu, která mě naučila tolik o lásce, síle a odvaze. Jsi mým průvodcem, oporou a inspirací. Vždy jsi tu pro mě s otevřeným srdcem a nekonečnou trpělivostí.

Chtěl(a) bych ti poděkovat za všechny oběti, které jsi přinesla, a za bezpodmínečnou lásku, kterou mi každý den dáváš. Tvá moudrost a laskavost jsou dar, který si vážím každý den.

Přeji ti, aby tvůj Den matek byl stejně krásný a radostný jako ty. Mám tě moc rád(a) a jsem hrdý(á), že jsem tvé dítě.

S láskou 🩷

Přání si pak můžete upravovat podle toho, co chcete své mamince sdělit. Návrhy můžete přizpůsobit a doplnit osobními vzpomínkami či poděkováním, aby vaše přání bylo co nejupřímnější. Důležité je, aby přání vycházelo z srdce a odráželo vaši opravdovou vděčnost a náklonnost.