Batohy - Barva - Přírodní

Korkový batoh je skvělým pomocníkem nejen pro vaše záda. Korkové batohy jsou vyrobené z kvalitního přírodního materiálu, takže se můžete spolehnout na jeho dlouhou životnost. Navíc batohy disponují vnitřními kapsami na drobnosti, které chcete mít vždycky po ruce. Korkový batoh bude módním doplňkem, ale také svěžím prvkem vašeho šatníku. Korkový batoh využijete na každou příležitost, můžete s ním vyrazit na výlet, do školy, do práce, na procházku do města nebo na dovolenou, a jestli batoh popadnete do ruky nebo na záda, necháme na vás.

Korek je 100% přírodní, elastický, voděodolný, hypoalergenní, ohnivzdorný, odolný proti poškrábání a zároveň krásný a měkký na dotek.

Články

Co je korek?

Co je korek?

Korek je fascinující přírodní materiál s širokým spektrem využití a zajímavou historií. V tomto článku se podíváme na to, co korek vlastně je, jaký je jeho původ a zpracování, a také se zaměříme na největší producenty tohoto užitečného materiálu.


Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Když slyšíme slovo "korek", mnozí z nás si vybaví zátku od vína. Ale málokdo zná ten fascinující proces těžby korku, který stojí za každým kouskem tohoto unikátního materiálu.