Korkové hračky - elou

Korkové hračky jsou velmi inovativní. Hračky z korku jsou udržitelné, protože korek je 100% přírodní. Materiál je recyklovatelný, hypoalergenní a odolný proti poškrábání. Hračky jsou neuvěřitelně lehké, nehlučné a jemné na dotek.

Hraní není jen volnočasová aktivita, jak se na ni může dívat z pohledu dospělého. Hra je důležitou součástí přirozeného procesu učení a rozvoje dítěte. S korkovými hračkami zažijí děti mnoho hodin zábavy a můžete si být jistí, že jejich rozvoj se bude ubírat správným směrem.

Články

Proč zvolit korkové hračky pro vaše děti?

Proč zvolit korkové hračky pro vaše děti?

Hledáte pro vaše děti hračky, které jsou nejen bezpečné a zábavné, ale také přispívají k jejich zdravému vývoji? Korkové hračky nabízejí unikátní kombinaci všech těchto vlastností a mnohem více. Ponořme se do světa korkových hraček a zjistěme, proč by měly být vaší první volbou.


Co je korek?

Co je korek?

Korek je fascinující přírodní materiál s širokým spektrem využití a zajímavou historií. V tomto článku se podíváme na to, co korek vlastně je, jaký je jeho původ a zpracování, a také se zaměříme na největší producenty tohoto užitečného materiálu.


Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Když slyšíme slovo "korek", mnozí z nás si vybaví zátku od vína. Ale málokdo zná ten fascinující proces těžby korku, který stojí za každým kouskem tohoto unikátního materiálu.