elou - korkové hračky

Korkové hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné. Korek je skvělým materiálem, který je lehký, odolný, voděodolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo. 

Hraní není jen volnočasová aktivita, jak se na ni může dívat z pohledu dospělého. Hra je důležitou součástí přirozeného procesu učení a rozvoje dítěte. Při hře si dítě utváří vlastní emocionální, sociální a kognitivní identitu. Hra není jen prostředkem vyjadřování, je také mimořádně významným nástrojem k podněcování představivosti a kreativity.

Vývoj korkových hraček Elou se opírá o portugalskou tradici práce s korkem jako surovinou. Hračky Elou jsou vyvíjeny ve spolupráci vysokoškolskými institucemi s cílem vytvořit produkt, který odpovídá nejvyšším standardům kvality a bezpečnosti.

Všechny korkové hračky Elou jsou řádně certifikovány a testovány několika kompetentními orgány. Všechny výrobky splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnosti stanovené CE označením pro dětské hračky podle EN 71-1, EN 71-2 a EN 71-3. Kromě korku jsou všechny komponenty použité při výrobě Elou korkových hraček řádně certifikovány.