O nás

E-shop Korki.cz byl založen v roce 2019 a svůj provoz spustil v červnu téhož roku. Tehdejší zakladatelka Markéta měla za cíl nabídnout zákazníkům kvalitní a originální produkty, což je cílem i nadále. listopadu 2022 jsme e-shop převzali my, Lenka a Viktor, manželé a v té době už i rodiče. Od té doby prošel e-shop velkými změnami, přidali jsme do sortimentu hračky a rozšířili naši nabídku.

Naším cílem je poskytovat kvalitní produkty z korku, které přinášejí radost nejen dospělým, ale i dětem, protože jsme do nabídky zařadili i krásné korkové hračky. Vyhledáváme unikátní a ekologicky šetrné produkty, které objednáváme přímo z Portugalska. Snažíme se o neustálé zlepšování našich služeb i nabídky, abychom splnili očekávání Vás 🫶, našich zákazníků. Chceme, aby naše nabídka přinášela radost nejen vám, ale i vašim dětem.

A kdo že teda jsme?

Jsme Lenka a Viktor, manželé a rodiče malého Vojtíška. Spolupracujeme jako tým, kterému velí samozřejmě Vojtíšek. Společně se s láskou staráme o celý chod e-shopu Korki.cz. Každá objednávka a zpětná vazba nám dělá velikou radost a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb.