Korkové doplňky 🌱 - Barva - Žlutá

Objevte netradiční a inovativní doplňky, které vnesou do vašeho každodenního života kousek 🌱 přírody a originality. Unikátní selekce produktů zahrnuje širokou škálu doplňků do domácnosti i kanceláře, včetně stylových penálů a zápisníků, které přináší nejen praktičnost, ale i ekologický rozměr do vašeho pracovního prostředí. Nabízíme rovněž korkové opasky, které udělají váš outfit jedinečným.

Pro milovníky nevšední módy jsme připravili korkové motýlky a kšandy, které jsou dokonalým doplňkem pro speciální příležitosti nebo jako originální dárek. Každý kus je vyroben s pozorností k detailům a z kvalitního korku, který je nejen odolný, ale i příjemný na dotek. 

Články

Co je korek?

Co je korek?

Korek je fascinující přírodní materiál s širokým spektrem využití a zajímavou historií. V tomto článku se podíváme na to, co korek vlastně je, jaký je jeho původ a zpracování, a také se zaměříme na největší producenty tohoto užitečného materiálu.


Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Těžba korku - Odhalení procesu sklizně

Když slyšíme slovo "korek", mnozí z nás si vybaví zátku od vína. Ale málokdo zná ten fascinující proces těžby korku, který stojí za každým kouskem tohoto unikátního materiálu.