S kódem DENDETI máte od nás 20 % slevu na všechny hračky.

Korková crossbody kabelka Flap


Produkt již není v nabídce
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
P00192

Korková crossbody kabelka Flap s potištěnýmtým překlopem a nápadnými ozdůbkami. Spojení módy a funkčnosti pro každou příležitost. Více

👜 Elegance a funkčnost v jednom kousku

Představujeme Korkovou crossbody kabelku Flap, která zaujme svým designem a praktičností. Tento kousek kombinuje špičkový vzhled a užitečnost, což ho činí dokonalým doplňkem pro jakoukoli příležitost.

🌿 Udržitelnost a krása korku

Kabelka je vyrobena z prvotřídního korkového materiálu, který nejenže odkazuje na svou přírodní krásu, ale také ukazuje naši závazek k udržitelnosti. Kork je známý pro svou odolnost, lehkost a voděodolnost, což ho činí ideální volbou pro denní použití.

📏 Elegantní rozměry

Rozměry této kabelky jsou 19 x 19 x 11 centimetrů, nabízející kompaktní a zároveň dostatečný prostor pro všechny vaše nezbytnosti. Její všestranná velikost ji činí vhodnou pro neformální výlety i formální akce.

🌟 Tisknutý překlop

Tisknutý překlop přidává kabelce špetku elegance a jedinečnosti, čímž ji vyniknout z davu. Spolu s moderními ozdůbkami vytváří tato kabelka trendy vzhled, který ocení módní nadšenci.

👜 Pohodlný crossbody design

Crossbody design umožňuje pohodlné a hands-free nošení, zajišťuje pohodlí a snadný přístup k vašim věcem. Nastavitelný ramenní popruh vám umožňuje přizpůsobit délku.

📦 Dobře organizovaný interiér

Uvnitř kabelky několik oddílů a kapes pomáhá udržovat vaše věci uspořádané. Váš telefon, peněženku, klíče i jiné nezbytnosti můžete nosit s pohodlím.