Cena
149 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00199

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
X2
X2
Y2
Y2
Z2
Z2
A3
A3

ks

Korkový penál je nejen ideální do školu, nebo kanceláře, ale také může posloužit jako kosmetická taštička. K dispozici je ve 4 designech. Více

📝 Víceúčelový korkový penál pro všechny příležitosti
Představujeme korkový penál - praktický a ekologický doplněk, který může být vaším spolehlivým parťákem pro různé účely. Mezi 4 různými designy si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

🌿 Ekologicky šetrný a udržitelný
Tento penál je vyroben z recyklovatelného korku, což znamená, že přispíváte k ochraně životního prostředí. Můžete tak mít stylový doplněk, aniž byste škodili planetě.

📚 Ideální do školy i kanceláře
Díky svému praktickému designu je tento korkový penál ideální pro nošení psacích potřeb do školy, na univerzitu nebo do kanceláře. S dostatečným prostorem pro tužky, pero, fixky a další potřeby budete vždy připraveni na zápisy a poznámky.

💄 Také skvělý jako kosmetická taštička
A co víc, tento penál může být také vynikající kosmetickou taštičkou. Bez ohledu na to, zda potřebujete uchovat svou kosmetiku nebo malé osobní věci, tento penál splní svou úlohu s grácií.

📏 Velikost
S rozměry 6 x 19 x 8 centimetrů se tento korkový penál snadno vejde do vaší kabelky nebo batohu. K dostání v 4 různých designech.

📝 Vstupte do světa korku
Buďte připraveni na všechny příležitosti, ať už jde o školu, práci nebo osobní péči. S naším korkovým penálem budete vždy dobře vybaveni.

Parametry
Rozměry (výška × délka × šířka) 6 × 19 × 8 cm